Witam,posiadam drukarkę ze skanerem j.w.Gdy wykończyły się tusze,przez około 1 roku nie używałem jej.Przed tym okresem kupiłem tusz czarny do samodzielnego nabijania.Wówczs zaczęły się problemy.Wydrukowała jedną stronę a następne były coraz bladsze aż do zaniku druku,chlapała tuszem.Teraz kupiłem orginalny czarny tusz,zainstalowałem,drukarka drukuje ale nie ma wydruku.Raz jedyny wydruk się pojaawil gdy czarny tusz umiescilem na miejscu kolorowego a wydruk i tak nie był najlepszej jakości a po ponowne próby nie przyniosły żadnego rezultatu-kartka wychodzila pusta.Drukarkę przed zainstalowaniem tuszu wycyściłem,chociaż pozostało trochę na płytce elektronicznej.Dodaję,że tusz był,słyszłem go ptrząsając pojemnikiem,proszę o pomoc i dziękuję.