Witam, jestem laikiem w tych sprawach, dlatego proszę o pomoc. Problem polega na gubieniu kolorów raz są a raz ich niema. Czytałem o jakiś trymerach itp, żeby zamienić na kondesatory, ale niemam zielonego pojęcia gdzie się one znajdują. W załączeniu przesyłam fotki, jeżeli ktoś by mi migł zaznaczyć gdzie to jest.
pozdro
pozdro