Witam! Mam takie same radio lecz inny problem. Radio włącza sie lecz w głosnikach słychać tylko szum. Szum jest stały niezaleznie od tego czy radio jest podgłoszone czy wyciszone. Czy ktoś wie z czym jest to związane??
Nie wiem jak dokładniej opisac problem. Jestem początkującym. Radio było jakies 3 lata tem w rekach kolesia który je rozkodował. A obecny problem jest taki: po właczeniu radia sciągane są stacje radiowe jednak nie ma dzwieku w głosnikach tylko słychać lekki szum z cichymi stukaniami. Po rozkreceniu radia i gruntownym jego obejrzeniu nie zauwazyłem nic podejrzanego. Podejrzewam ze uszkodzeniu uległa końcówka mocy albo jakiś procesor