Witam! Chcialbym sie spytac jak mozna podlaczyc diody pod glosniki 6 watowe rms?? Czy dalo by rade zrobic tak zeby sie swiecily wrac z rytmem muzyki ?
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam