#1 3461402 19 Sty 2007 14:45 dzidzio dzidzio Poziom 11 Posty: 42 Ocena: 4 Autor tematu Post #1 3461402 19 Sty 2007 14:45 Witam Mam pytanko W jaki sposób ''przechwytuje '' sie wartości z przetwornika A\C konkretnie W210 do rejestru Za podpowiedzi z góry dziekuję
#2 3472742 22 Sty 2007 09:58 pawslaw pawslaw Specjalista Automatyk Posty: 223 Pomógł: 35 Ocena: 11 Pomocny post? (0) Post #2 3472742 22 Sty 2007 09:58 W Fupla editor użyj funkcji PCD2.W2 z grupy Analog modules. Pozdrawiam Paweł
#3 3485853 25 Sty 2007 13:42 dzidzio dzidzio Poziom 11 Posty: 42 Ocena: 4 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3485853 25 Sty 2007 13:42 Dzieki za odpowiedz Znalazłem juz odpowiedni algorytm