Mam ogromny problem z zasilaczem. Wymieniłem już uklad MIP3E3SMY kondensator 33 uF 400V i bezpiecznik i niestety DVD nie rusza co tu jeszcze może być uszkodzone nie mam pojęcia pomocy
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam