Witam
AV1 chodzi bez problemu, natomiast w av2 działa tylko wyjście. Wydaje mi się, że problem pojawił się podczas włączania i kineskop mocjo strzelił. od tej pory wejście na av2 jest ciemne. Elektronik ze mnie żaden, ale podejrzewam że to TEA6425, proszę o jakieś info. pozdrawiam
AV1 chodzi bez problemu, natomiast w av2 działa tylko wyjście. Wydaje mi się, że problem pojawił się podczas włączania i kineskop mocjo strzelił. od tej pory wejście na av2 jest ciemne. Elektronik ze mnie żaden, ale podejrzewam że to TEA6425, proszę o jakieś info. pozdrawiam