Dostałem dekoder 6010 po Wizji,starą kartę Wizji widzi.
Karty c+ z abonamentem nie widzi.
Co to jest,jak zrobić żeby widział C+.
na foto tam gdzie jest slot karty.
Proszę o pomoc.
Karty c+ z abonamentem nie widzi.
Co to jest,jak zrobić żeby widział C+.
na foto tam gdzie jest slot karty.
Proszę o pomoc.