#1 3483263 24 Sty 2007 20:04 xaver23 xaver23 Poziom 17 Posty: 309 Pomógł: 8 Ocena: 9 Autor tematu Post #1 3483263 24 Sty 2007 20:04 wiem że to nei meijsce na takie meaty ale czy znacie bramkę do irlandzkeigo vodafone???
#2 3483298 24 Sty 2007 20:11 aplauz aplauz Poziom 17 Posty: 132 Pomógł: 21 Ocena: 36 Pomocny post? (0) Post #2 3483298 24 Sty 2007 20:11 Spróbuj stąd: http://ireland.freebiesms.com/ Jeśli nie pójdzie, to poszukaj bramki dla Eircell Ireland (to irlandzki operator przejęty przez Vodafone). AM
#3 3483386 24 Sty 2007 20:29 xaver23 xaver23 Poziom 17 Posty: 309 Pomógł: 8 Ocena: 9 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3483386 24 Sty 2007 20:29 coś tu hmm nie działa.. nie wiem czym to jest spowodowane a Ty potrafisz smsyz tąd wysyłac??? bo jak dam tzn wpisze te 2 pola to potem mam komunikat Please wait until this person responds before sending a second text i beret.. Dodano po 2 [minuty]: oki dzięki za info :d szukam innej jush