logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wysłać SMS przez bramkę do Vodafone w Irlandii?

xaver23 24 Sty 2007 20:04 13495 2
REKLAMA
  • #1 3483263
    xaver23
    Poziom 17  
    Posty: 309
    Pomógł: 8
    Ocena: 9
    wiem że to nei meijsce na takie meaty ale czy znacie bramkę do irlandzkeigo vodafone???
  • REKLAMA
  • #2 3483298
    aplauz
    Poziom 17  
    Posty: 132
    Pomógł: 21
    Ocena: 36
    Spróbuj stąd:
    http://ireland.freebiesms.com/

    Jeśli nie pójdzie, to poszukaj bramki dla Eircell Ireland (to irlandzki operator przejęty przez Vodafone).

    AM
  • #3 3483386
    xaver23
    Poziom 17  
    Posty: 309
    Pomógł: 8
    Ocena: 9
    coś tu hmm nie działa.. nie wiem czym to jest spowodowane a Ty potrafisz smsyz tąd wysyłac??? bo jak dam tzn wpisze te 2 pola to potem mam komunikat Please wait until this person responds before sending a second text i beret..

    Dodano po 2 [minuty]:

    oki dzięki za info :d szukam innej jush
REKLAMA