Witam
W TV Sony KV-X2551 nie można wejść w MENU. CZy to jest może tryb hotelowy czy jakieś uszkodzenie? Pozostałe funkcje pilota działają prawidłowo
z góry dziękuje.
W TV Sony KV-X2551 nie można wejść w MENU. CZy to jest może tryb hotelowy czy jakieś uszkodzenie? Pozostałe funkcje pilota działają prawidłowo
z góry dziękuje.