Witam. Planuje kupno monotora LCD i tu zwracam sie do Was z pytaniem. Mianowicie na jaie parametry szczególnie zwracać uwage? Że tak powiem jakie sa dobre min czestotliwosc pozioma,pozioma, itp. na allegro jest pelo ofert za ok 400 zł i sie waham czy warto wydawac kase na taki towar, czy sie wstrzymaj i kupic kiedys cos leprzego.
Moge przeznaczyc n ten zakup ok 400 zł.
Dziekuje za ewentualne wsazówki. Pozdrawiam.
Zapomniałem dodac ze pasuje mi 15 cali
Moge przeznaczyc n ten zakup ok 400 zł.
Dziekuje za ewentualne wsazówki. Pozdrawiam.
Zapomniałem dodac ze pasuje mi 15 cali