Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptopy uszkodzone do sprzedania

jamur 27 Sty 2007 00:27 1437 3
    jamur
    Poziom 11  
    Do sprzedania mam laptopy z wadami:

2 szt. Compaq Armada P-III-500MHz, 256RAM, ATI RAGE, LAN, Modem, Sound, Podczerwień, HDD 3,5GB, CD, USB z oryginalnymi zasilaczami. Baterie nie trzymają.

1 szt. Compaq N610C P-IV 2 GHz, 512 RAM, ATI Radeon, DVD, HDD 20GB, LAN, Modem, Sound, Podczerwień, USB z oryginalnym zasilaczem, bateria trzyma ok. 1h. Wadą tego lapa jest grafika, jak dostanie oryginalne sterowniki matryca zaczyna "pływać", jeśli zostawi się domyślny sterownik wszystko jest ok ale np. nie można oglądać filmu DVD, bo soft od DVD "nie wie co ma za grafikę". Po podłączeniu do telewizora LCD obraz na telewizorze jest ok.

1. szt. Dell Latitude P-III-1,2GHz, RAM 512MB, ATI, HDD 20 GB, CDRW, z oryginalnym zasilaczem. Posiada niewielkie pęknięcie na obudowie, nie wpływa na pracę komputera, oraz kłopoty z "padem" po naciśnięciu klawisza przy "pad-zie" kursor ucieka do lewego dolnego narożnika matrycy. Po podłączeniu zewnętrznej myszki wszystko ok.

1 szt. Copaq LT 5xxx..... z oryginalnym zasilaczem, bateria nie trzyma, FDD nie działa, lekko pęknięta obudowa. P-I-133MHz, RAM ok. 100-200MB, LAN, podczerwień, sound, 3 x HDD (1-3GB).

Sprzęt nie należy do mnie a do mojego kumpla który jest poza granicami kraju. Na razie wiem że za Armady chce 450zł za 1 szt. Co do N610 i Della jeszcze nie wiem ile będzie chciał. Jeśli jest ktoś chętny piszcie. Prosił abym wystawił to na allegro ale ponieważ czytam "elektrodę" najpierw daję tu ogłoszenie. Jeżeli nie będzie zainteresowanych dam na allegro. Podkreślam: LAPTOPY MAJĄ WADY, o których powyżej napisałem - aby ktoś nie posądził mnie o nieuczciwość.
    wfe416n
    Poziom 14  
    ile za della?
    jamur
    Poziom 11  
    Jutro (poniedziałek) zadzwonię do niego i zapytam o cenę na Della i compaq-a Evo. Jak tylko będę znał ceny dopiszę tu.
    lechm56
    Moderator
    Witam.
    Proszę aby dalsze pytania i uwagi kierować na PW lub mail autora tematu.
    Pozdrawiam lechm56.