Witam. Mam problem z tym programem odtwarzam jeden utwór i jest oki kiedy otworze go ponownie komp łapie muła, włączam menagera a tam wmp uzywa 99% procesora Co jest grane?? dodam ze win jest oryginalny xp home.
Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 14:45:14, on 2007-01-27
Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.5730.0011)
Do kolegi domex32 Proszę tylko zamieszczać fotki tak jak w linku poniżej!
Sądzę że jest to zrozumiale dla wszystkich.
Ogłoszenie:Wklejanie zdjęć.
Przypomnę jeszcze koledze domex32 że nie interesuje nas co kolega ma na pulpicie Fotka przed zamieszczeniem na forum powinna być jeszcze odpowiednio skadrowana !
Następnie zaś dopiero umieszczona na forum
Podpis Proszę o niepisanie na PW i SW jeśli szukasz pomocy natury technicznej... Odpowiedzi nie oczekuj, do tego jest tylko forum. Obowiązuje od dnia 29.03.2014
Prawdopodobnie Tobie to pomoże:
wchodzisz przez alt+ctrl+del w taskmgr-a i ustawiasz dla WindowsMediaPlayera priorytet albo "normalny", a jak jest to priorytet "niski".
I prawdopodobnie problem z glowy.
BTW. Prosiłbym o nie nOObstwo, czyli np. jak jakas gra nie działa lub jeden plik jest uszkodzony to nie przeinstalowujcie systemów, naprawde to śmieszne jest...
✨ Użytkownik zgłasza problem z Windows Media Player 10 na systemie Windows XP Home, gdzie odtwarzanie jednego utworu przebiega poprawnie, natomiast przy ponownym otwarciu programu procesor obciążany jest w 99%. Konfiguracja sprzętowa to Athlon 2600+ XP, 384 MB RAM, karta graficzna GeForce4 MX 440, dysk Samsung 120 GB oraz płyta główna DFI AD77 Pro. W odpowiedzi zasugerowano przesłanie logu z HijackThis w celu diagnozy potencjalnych zagrożeń. Poradzono także ponowną instalację Windows Media Playera oraz zmianę priorytetu procesu w Menedżerze zadań na "normalny" zamiast "niski", co może rozwiązać problem nadmiernego użycia CPU. Zwrócono uwagę na unikanie niepotrzebnej reinstalacji systemu przy pojedynczych problemach z aplikacjami.