TSSX napisał: Dzięki za szybką odpowiedź
Czyli to nie jest objaw uszkodzonej płyty, zasilacz itp ?
Bo prawdę mówiąc mam problem nastepujący : na początku płyta uruchamiała się na procku 550mhz , później za którymś razem już nie ruszyła (w tym procku - na slot1 - trochę odeszła pasta łącząca radiator z procesorem i teraz radiator się lekko 'rusza'). Inaczej mówiąc : teraz przy zamontowanym procku słysze tylko lekkie 'szarpnięcie' zasilacza i płyta i zasilacz nie ruszają, natomiast jak wyjmę procka to zasilacz rusza i się kręci
Czy w tym wypadku walnięty jest procesor ?
wszystko wskazuje na procesor...
a co do diody to powinna gasnac po wyjeciu wtyczki z kontaktu