Interesuje mnie jakie parametry rozdzielczosci powinien miec telewizor (monitor) aby w pelni odbierac obraz w systemie HD.
Problem wiaze sie z tym ze platwormy cyfrowe nadaja sygnal w dwoch ( bo na razie tylko N-ka , oraz Cyfra) roznych standartach.
Jedna podaje 1080i, a druga ma nadawac w 1080p. Jaki zatem odbiornik TV trzeba miec aby wykorzystane byly w pelni parametry przekazu HD?
Problem wiaze sie z tym ze platwormy cyfrowe nadaja sygnal w dwoch ( bo na razie tylko N-ka , oraz Cyfra) roznych standartach.
Jedna podaje 1080i, a druga ma nadawac w 1080p. Jaki zatem odbiornik TV trzeba miec aby wykorzystane byly w pelni parametry przekazu HD?