Poszukuje wiadomosci odnosnie samoczynnego wylaczania sie magnetowidu przy kilkuminutowej bezczynnosci.
Chcialbym sie tego pozbyc .
Prosze o rade
Dzieki i pozdrawiam KENDY10
Chcialbym sie tego pozbyc .
Prosze o rade
Dzieki i pozdrawiam KENDY10
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam