Mam problem z zgranym programem z sterownika sai. wgrałem go do sterownika jako pliki z rozszerzeniem .fub później gdzieś mi one wsiąkły, mam na myśli komputer, a po zgraniu z sterownika mam je jako .src
Zgrany program poddałem Disassemblacji wybierając ją z zakładki Tools no i tak jak wspomniałem mam wszystko z rozszerzeniem .src
Da się jakoś zrobić z tego .fub bo musze przyznać że nie za bardzo znam się na programowaniu w SEdit (IL)
Jeśli mógłbym prosić o pomoc to będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.
Zgrany program poddałem Disassemblacji wybierając ją z zakładki Tools no i tak jak wspomniałem mam wszystko z rozszerzeniem .src
Da się jakoś zrobić z tego .fub bo musze przyznać że nie za bardzo znam się na programowaniu w SEdit (IL)
Jeśli mógłbym prosić o pomoc to będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.