Po wymianie pamieci ruszyl, ale nie dziala VHF i geometria nieco niewlasciwa. Czy ktos zna tryb serwisowy tego cuda(chodzi mi tez o opcje tunerow itd).Serdecznie pozdrawiam, Mirek2
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam