Witam.
Jestem dopiero początkójączy. Mam taki problem mianowiecie niewiem jak zrobić sterownik pod port LPT do kolorofonów.
Prosze o schematy.
pozdrawiam.
Jestem dopiero początkójączy. Mam taki problem mianowiecie niewiem jak zrobić sterownik pod port LPT do kolorofonów.
Prosze o schematy.
pozdrawiam.