logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy istnieje NES emulator na Nokię 3100 lub alternatywne rozwiązanie?

Grzegorz230V 10 Lut 2007 19:46 1193 3
REKLAMA
  • #1 3553581
    Grzegorz230V
    Poziom 16  
    Posty: 255
    Pomógł: 6
    Ocena: 11
    NES emulator do nokii 3100 czy jest coś takiego?

    a może jest jakiś inny sposób jak otworzyć pliki nes na nokii 3100?
  • REKLAMA
  • #2 3574025
    Grzegorz230V
    Poziom 16  
    Posty: 255
    Pomógł: 6
    Ocena: 11
    Odpowie mi ktoś na te pytania?
  • REKLAMA
  • #3 3574238
    chief
    Poziom 22  
    Posty: 733
    Pomógł: 22
    Ocena: 40
    Potrzebujesz emulatora na javę, z tego co znalazłem to są tylko że z działaniem jest różnie. Na javę są emulatory vnesa, snesa, sGB i NESa.
    Jest forum o emulatorach Nes i tam znajdziesz wszystkie potrzebne info.

    chief
  • #4 3582856
    Grzegorz230V
    Poziom 16  
    Posty: 255
    Pomógł: 6
    Ocena: 11
    Bawiłem się z vnes i na tej nokii nie działa ;/
REKLAMA