Tak jak w temacie . Chciałbym otworzyć pliki napisane pod step7-microwin w step7 pod wyższe sterowniki . Jak tego dokonać. Od razu napiszę odpowiedź "użyj google" nie satysfakcjonuje mnie. Z góry dzięki za odpowiedź.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam