Witam , mam mały problem z tym radyjkiem .
Ktoś z nim chyba kombinował i gdy go dostałem to wcale się nie świeciło nic.
Stwierdziłem że Eeprom -24c01 jest wlutowany w całkiem inne miejsce.
Tak więc zapisałem go wsadem z uploadu i teraz owszem panel zaraz się zapali ale jakieś przypadkowe elementy na nim się świecą , oczywiście mechanika stoi i na nic nie reaguje.
Jedynie jak zewre Reset to na chwile go zgasi i znów te same głupoty na wyświetlaczu.
Szyny komunikacji żyją.
Powiedzcie prosze czy może być uszkodzony panel czy może tak się zachowywać gdybym zły wsad do eeproma załadował ?
pozdr
Ktoś z nim chyba kombinował i gdy go dostałem to wcale się nie świeciło nic.
Stwierdziłem że Eeprom -24c01 jest wlutowany w całkiem inne miejsce.
Tak więc zapisałem go wsadem z uploadu i teraz owszem panel zaraz się zapali ale jakieś przypadkowe elementy na nim się świecą , oczywiście mechanika stoi i na nic nie reaguje.
Jedynie jak zewre Reset to na chwile go zgasi i znów te same głupoty na wyświetlaczu.
Szyny komunikacji żyją.
Powiedzcie prosze czy może być uszkodzony panel czy może tak się zachowywać gdybym zły wsad do eeproma załadował ?
pozdr