Witam !
Mam problem mam pilota jak w temacie i posiada on funkcje wpisywania kodów. Robie wszystko zgodnie z instrukcją ale żadne urządzenie nie chce działać.(Naciskam urządzenie np.CD następnie naciskam CODE SET i wklepuje 4 liczbowy kod urządzenia) Może robie coś nie tak. Posiadam odtwarzacz CD Harman Kardon HD7300 i Pioneer 5700 czy ktoś zna kody do tych urządzeń. Dodaje obrazek z pilotem
Byłbym wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Mam problem mam pilota jak w temacie i posiada on funkcje wpisywania kodów. Robie wszystko zgodnie z instrukcją ale żadne urządzenie nie chce działać.(Naciskam urządzenie np.CD następnie naciskam CODE SET i wklepuje 4 liczbowy kod urządzenia) Może robie coś nie tak. Posiadam odtwarzacz CD Harman Kardon HD7300 i Pioneer 5700 czy ktoś zna kody do tych urządzeń. Dodaje obrazek z pilotem
Byłbym wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów