Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat elektryczny w samochodzie Opel Vectra A

18 Wrz 2003 20:52 34430 21
  • Poziom 11  
    Szukam pilnie schematu elektryki do Vectry A rok 1988/89 silnik 1.6 C16NZ. Proszę na e-maila.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 11  
    daj znać o jaki fragment chodzi - całość jest bardzo obszerna
    Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Podaj wersję wyposażenia, bo tak przedstawiony jest schemat, ma kilkadziesiąt stron A3
  • Poziom 16  
    Witam!!!
    Posiadam opla vectre A z 92.r silnik 2.0 115km. Wyposażenie jakie mam to elektryczne lusterka, klimatyzacja, automat, elektryczne szyby, regulacja świateł, radio, wspomaganie kierowniczy, abs, komputer(nie wiem dokładnie czy to jest komputer, lecz pokazuje mi spalanie, średnie itd. itp.). To chyba wszystko. Prosiłbym o przesłanie schematu instalacji elektrycznej na e-mail: TomaszRag(malpa)interia.pl
    Jeżeli macie coś oprócz scheamtu do opla vectry to proszę prześlicjie na mój adres, byłbym bardzo wdzięczny.
    Pozdro, Tomek.
  • Poziom 11  
    Po niemiecku na dzisiaj, po polsku ,po zeskanowaniu w weekend
    pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam. Pilnie poszukuje schematu opla vectry, konkretnie tablicy wskaznikow. Z gory dziekuje za pomoc
  • Poziom 10  
    ( Witam!!!
    Posiadam opla vectre A z 92.r silnik 2.0 115km. Wyposażenie jakie mam to elektryczne lusterka, klimatyzacja, automat, elektryczne szyby, regulacja świateł, radio, wspomaganie kierowniczy, abs, komputer(nie wiem dokładnie czy to jest komputer, lecz pokazuje mi spalanie, średnie itd. itp.). To chyba wszystko. Prosiłbym o przesłanie schematu instalacji elektrycznej na e-mail: TomaszRag(małpa)interia.pl
    Jeżeli macie coś oprócz scheamtu do opla vectry to proszę prześlicjie na mój adres, byłbym bardzo wdzięczny.
    Pozdro, Tomek.) No to niezła ta Vectra:) na ful wypasie;)
  • Poziom 2  
    szukam pilnie schematu instalacji elektrycznej do vetry A rok 1993 silnik 2.0
  • Poziom 1  
    Witam.Jak podłaczyć radio w vectrze A 95r. niefabryczne.Po podłączeniu na kości iso po każdym wyjęciu kluczyka kasuje mi pamięć.
  • Poziom 1  
    szukam schematu silnika do Vectra A 95 rok z opisanymi rysunkami jak by ktos miał to Prosze napiszcie
  • Poziom 24  
    seba1248 napisał:
    Witam.Jak podłaczyć radio w vectrze A 95r. niefabryczne.Po podłączeniu na kości iso po każdym wyjęciu kluczyka kasuje mi pamięć.

Zamień w kostce czerwony z żółtym.
  • Poziom 9  
    Witam Posiadam opla vectre A z 92.r silnik 2.0 115km i mam problem z komputerem pokładowym nie pokazuje średniego zużycia paliwa i jest literka F w tej opcji , gdzie leży problem ?? i nie działa obrotomierz i nie mogę dojść jaki to kabel :(
    Może ktoś pomoże ?? był bym bardzo wdzięczny

Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    witam odnosnie radia. Zmieniając radio na mocniejsze proponowal bym doprowadzenie nowych kabli bezpośrednio z akumulatora (grubszych) w tedy kabel od radia żółty i czerwony można razem złączyć ja zawsze tak robie. Zaletą tego jest ze mozna miedzy innymi sluchac radia bez włączonego zapłonu, tylko trzeba pamiętać żeby wyłanczać radio przed wyjsciem z auta pozdrawiam:) no i jeszcze oryginalne przewody sa zbyt cienkie i zawsze przy montowaniu lepszego sprzetu lepiej zaczac od kabli. żeby nie było qurcze radio za 2000zl a tak cienko gra i sie wylancza jak dam glosniej:)
  • Poziom 9  
    mam pytanie czy trzeba przekładac elektryke razem z silnikiem i czy wie ktos czy w silniku od opla vectry a z 1991 roku jest czunik połozenia ału korbowego prosze o pomoc
  • Moderator Samochody
    Trzeba przekładać instalację co dla kogoś kto ma pojęcie jest prostą robotą na 30 min, a dla kogoś kto zadaje takie pytania nie do przeskoczenia.
  • Poziom 9  
    dziękuje za pomoc ale dam rade przełożyć ta instalacje chyba jak przełożę i opale to dam znać :)
  • Poziom 9  
    witam ponownie juz odpalilem na gazie a chce zeby mi ktos wyslal schemat instalaci od pompki paliwa bo nie dochodzi prad i niewiem wczym moze byc przyczyna pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Witam potrzebuje schematu lub porady jak zamontować elektryczne szyby TYŁ do oryginalnej instalacji przednich szyb. mam przełącznik na 4 szyby,silowniki i uciete wiazki od tylnych dzwi
  • Poziom 2  
    luki 2 napisał:
    mam pytanie czy trzeba przekładac elektryke razem z silnikiem i czy wie ktos czy w silniku od opla vectry a z 1991 roku jest czunik połozenia ału korbowego prosze o pomoc
    w silniku 1,6 i z1991 nie ma czujnika położenia wału wszystkim steruje czujnik indukcjny

Dodano po 5 [minuty]:

szymon1987 napisał:
    ( Witam!!!
    Posiadam opla vectre A z 92.r silnik 2.0 115km. Wyposażenie jakie mam to elektryczne lusterka, klimatyzacja, automat, elektryczne szyby, regulacja świateł, radio, wspomaganie kierowniczy, abs, komputer(nie wiem dokładnie czy to jest komputer, lecz pokazuje mi spalanie, średnie itd. itp.). To chyba wszystko. Prosiłbym o przesłanie schematu instalacji elektrycznej na e-mail: TomaszRag(małpa)interia.pl
    Pozdro, Tomek.) No to niezła ta Vectra:) na ful wypasie;)