mam takie pytanie czy programator powinien sie sam ustawic po wlaczeniu pralki ? objaw jest taki: po wlaczeniu pralki i ustawieniu programu nic dalej sie nie dzieje,
nie wyswietla zadnego bledu
nie zapalaja sie diody pranie wstepne wirowanie itp....
diody od predkosci wirowania mozna ustawiac
praktycznie odrazu po nacisnieciu start zapala sie dioda koniec prania, dodam ze byl problem ze zlaczka ale sprawdzilem i jest ok
ani w programatorze ani na plytce board nic nie znalazlem
ma ktos jakis pomysl