witam
mam problem z centralnym zamkiem Opel Zafira 18-16V rocznik 2000
centralny nie reaguje na pilota jak również na ręczne przekręcanie kluczykiem, spalony był bezpiecznik-wymieniłem na dobry , bez rezultatu.
na zamek od strony kierowcy nie dochodzi plus żadnym przewodem.
czy jest możliwość aby uszkodzeniu uległa centralka i gdzie ona może się znajdować?
za pomoc dzięki , pozdrawiam.
mam problem z centralnym zamkiem Opel Zafira 18-16V rocznik 2000
centralny nie reaguje na pilota jak również na ręczne przekręcanie kluczykiem, spalony był bezpiecznik-wymieniłem na dobry , bez rezultatu.
na zamek od strony kierowcy nie dochodzi plus żadnym przewodem.
czy jest możliwość aby uszkodzeniu uległa centralka i gdzie ona może się znajdować?
za pomoc dzięki , pozdrawiam.