witam mam problem z kamerą jak niewłoże kasety to szuflada sie zamyka a jak włoże to nie nie widze jakiś uszkodzeń mechanicznych może jakas foto komórka jest walnięta
mam podobny problem, kieszeń bez kasety zamyka się bez problemu. Po włożeniu kasety jest na wizjerze komunikat "PAUZA" , a po chwili EJECT i kasetę wyrzuca. Może ktoś wie jak temu zaradzić.
pozdrawiam greq