Witam ,poczytałem trochę postów na temeat tego telewizora ,miałem taki przypadek że Tv długo się załączał a gdy się załączył to obraz był postrzępiony ,wymieniłem na pierwszy ogien c 607 ,wstawiłem 470 mikro zamiast 330 oproćz tego pojemnośći w zasilaczu ,po włączenii telewizor działa dobrze to jest obraz nie strzępi ale Tv wyłącza się po 10 czasami po pięciu minutach ,ostygnie trochę i znów ta sama sytuacja ,jeśli mieliście taki przypadek to pomóżcie ,pozdrowionka