Witam mam do sprzedania konsole PLAYSTATION 2 slim nową zakupiona 17-01-2007 r. do niej jest karta pamięci 8 mega , dodatkowy pad orginalny i gierka BURNOUT 2 takzwana samochodówka w komplecie wszystko co przy zakupie kable zasilacz i pudełko dodatkowo jest podstawka co można postawić konsolke w pionie.rachunek jest zakupu na sume 658 zł dokładnie konsola 499 zł plus pad dodatkowy 159 zł
Cena jaka mnie interesuje to 500 zł
Cena jaka mnie interesuje to 500 zł