witam , chcialbym z kuzynem zrobic siec z netem, problem jest taki ze jesteśmy przedzieleni sporą górka i nie mamy zadnego kontaktu wzrokowego,odleglosc miedzy nami to ok 2 km.
Na szczycie tej nieszczesnej gorki jest kościół z dosc wysoka wieza na ktorej by mozna bylo zalozyc anteny i AP'ka. Pytanie jest takie , czy sa wogole szanse zeby taka siec mogla dzialac, jesli tak to prosilbym takze o doradzenie co zakupic...
*jesli ktos jest z Dąbrowy Gorniczej to zapewne wie co to za miejsce.. golonóg - górka golonowska*
oczywiscie ta gorka nie jest tak stroma, jest bardziej rozlana
pozdrawiam
Na szczycie tej nieszczesnej gorki jest kościół z dosc wysoka wieza na ktorej by mozna bylo zalozyc anteny i AP'ka. Pytanie jest takie , czy sa wogole szanse zeby taka siec mogla dzialac, jesli tak to prosilbym takze o doradzenie co zakupic...
*jesli ktos jest z Dąbrowy Gorniczej to zapewne wie co to za miejsce.. golonóg - górka golonowska*
oczywiscie ta gorka nie jest tak stroma, jest bardziej rozlana
pozdrawiam