Rozsypuje mi sie po wielu latach pracy, mam pytanie:
z jakiego drzewa najlepiej jest zrobić nowy?, sądzę, że odziom.
z jakiego drzewa najlepiej jest zrobić nowy?, sądzę, że odziom.
Konto firmowe:
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamCytat:- i tu się zgodzę. Mam u siebie dwa takie dość spore "zorganizowane" podczas planowych wycinek drzew{z podstawy drzewa} i nie widzę po trzech latach jakiś większych zniszczeń mimo intensywnej ekspoloatacji{kupuję dość sporo drzewa opałowego w klockach do porąbania}. Wcześniej miewałem z drzewa iglastego z lasu i nie były tak odporne. Siekiery też mam różne, te duże są podobne do tych z amerykańskich horrorów, gdzie gość ściga z nią nieszczęśników demolując wszystko po drodzeDługo posłuży Ci pieniek z topoli.