mam stary wzmacniacz a w nim gesto stosowane te traqnzystorki:
(307 A , 237 A.)
a na gieldzie qtafon dal mi zle zamienniki , wiec chcialbym sie nieco dowiedziec o ich nowszych wersjach lub zamiennikach .
(307 A , 237 A.)
a na gieldzie qtafon dal mi zle zamienniki , wiec chcialbym sie nieco dowiedziec o ich nowszych wersjach lub zamiennikach .