Podczas podania komendy w windows zamknij zamyka winde ale zamiast wyłączyć kompa restartuje go od nowa
wie ktoś w czym grane ?
wie ktoś w czym grane ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez TONI_2003:Wypowiedź o niskiej wartości merytorycznej - przesuwam do kosza.
Cytat:8.Moderator ma prawo usuwania wiadomości, przenoszenia jej do dowolnego działu oraz zamykania tematu jeżeli stwierdzi, że dana wiadomość:
8.1 obniża ogólny poziom forum,
8.4 została napisana przy braku związku z tematem.
krysiu1986 napisał:Twoja odpowiedz tu nie wniosła nic mądrego
Ficek007 napisał:Płyta głowna GIgabyte