Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio do 900-1000zł. Alpine, Pioneer lub Clarion?

23 Lut 2007 19:45 1698 13
  • Poziom 11  
    Nagłośnienie już wybrane. Wielkie dzięki Panowie za pomoc. Teraz została jednostka sterująca. Najchętniej alpine ale może pioneer lub clarion?
    Dziś zobaczyłem w sklepie clariona dxz668rmp(kosztował 469 euro - szaleństwo) ale w Polsce można go dostać za 999zł, wyglądał całkiem fajnie i funkcje chyba też nie najgorsze (ale ma chyba tylko 2 wyjścia na wzmacniacz), do tego jest alpine cda-9854 - koszt około 899zł - też mi się podoba i wydaje mi się rozsądna, no i do tego apine cde-9881 - ale tu już nie wiem co to jest warte. Dodam że interesuje mnie raczej radio nowe z gwarancją. Pozdrawiam!

Dodam jeszcze może coś z pioneera jest rozsądnego? deh p6800?
  • Poziom 42  
    Myślę że ALPINE CDA-9854R będzie najlepszym wyborem
  • Poziom 11  
    No właśnie to jest dobre radio - a co z Clarionem? Bo wydaje mi się że to są też porządne sprzęty. A ten Clarion jest w promocji z 1599 zł. Z tego co rozumiem alpine z serii cda jest nie warta uwagi (brak bass engine?).
    Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Nowa alpine cda 9812 na allegro mozna ja kupic za 1100 zl :)
  • Poziom 11  
    To ja coś źle szukam bo jakoś poniżej 1200zł nie ma nic z tego modelu. Czy różnica jest aż tak duża w porównaniu z 9854? A co z Clarionem, to dobra firma i to dość wysoki model.
    Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    9854 juz nowszy model i nie gra jak stare poczciwe 9812
  • Poziom 11  
    No tak ... słyszałem dużo dobrego o 9812 ale niestety chwilowo chyba nie będę w stanie sobie pozwolić na to radio. Jak już mówiłem dopiero co zaczynam przygode z car-audio. Chyba jednak zdecyduje się na 9854 :) Czy oprócz braku pilota (który w sumie nie jest mi potrzebny) znacząco różni się funkcjami które będą przydatne i słyszalne na codzień przez początkującego? od 9812?
    Z Clarionem nikt nie miał doczynienia?
    Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Powiedz, jakiej muzy słuchasz, jaki masz oprócz tego sprzęt w aucie, co zamierzasz podłączać do radia? O Alpine CDE wogóle zapomnij, bo to budżetowa seria, Pioneer nadaje sie do szybkiej muzy, Clarion świetnie radzi sobie np. z rockiem itp, CDA za takie pieniądze jest dość uboga.
  • Poziom 11  
    Nie mam sprzętu bo dopiero kupuję. Muzyka raczej dynamiczna (elektro, house choć czasem i hiphop), do przodu będą powerbassy L-6c bądź S-6c, dwa wzmaki carpower 602 i 1502 i do tego lanzar 12max.
    Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    na 602 przod nie pokaze dosc dobrego.
    Moze zainwestuj np w xeteca 150.2 Wczoraj sobie takiego sluchalem ładnie brzmi napweno lepiej niz cp 602 ktory do zestawu przedniego sie raczej nianadaje!
  • Poziom 13  
    A może coś z Nakamichi ? CD400 na all ostatnio w takiej cenie widziałem.
    Niech się znawcy wypowiedzą jak wypada w porównianiu z Alpine i tym Clarionem :>
    Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    a moze by tak jvc kd 821 822?? Brzmi naprawde fajnie i funkcje ma kozackie:)

np 5v pozlacane wyjscia rca :)
  • Poziom 11  
    No właśnie teraz ma jvc starszy model... i nigdy mnie nie zawiodło, ale jak te modele wypadają w porównaniu z alpine/pioneer?
    Pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Dobry jest JVC KD-DV6201/6202, mam takiego i jestem bardzo zadowolony, chociaz zle rozwiazali sposob mocowania panelu (plastikowe zaczepy, prawy juz urwany) ale ogolnie wysminite.

Jego funkcje:
    Moc wyjściowa: 50W x 4 maks.
    • Wzmacniacz mocy MOS-FET
    • GIGA MP3 MULTI
    • 7-pasmowy cyfrowy korektor iEQ
    • Przystosowany do podłączenia iPod®*
    • Możliwość odtwarzanie plików MP3/WMA z pamięci USB
    • DAB Ready II
    • Kompatybilność DVD-R/-RW, +R/+RW
    • Kompatybilność z Multi-Border DVD
    • Kompatybilność z DivX®
    • Kompatybilność z plikami WAV
    • MP3/WMA kompatybilne z ID3/WMA
    • Kompatybilny z CD/CD-R/CD-RW
    • DTS/Dolby Digital/MPEG Audio (2 kanały)
    • 24-bitowy przetwornik DAC (Audio)
    • Terminale wejścia liniowego z możliwością regulacji
    • Terminale wyjścia liniowego (x 2 pary)
    • Terminale wyjść video
    • Podwójne wyjście audio
    • Terminale wejść subwoofera z regulacją poziomu/ częstotliwości
    • Optyczne wyjście cyfrowe
    • Opuszczany panel
    • Wielofunkcyjne pokrętło
    • Funkcja Dual Zone
    • Wielofunkcyjny pilot

I cena: 899,00 zł