Witam Serdecznie!
Mam stary magnetowid Thomson VPH6850G ale nie mam instrukcji obsługi.
Byłbym niezmiernie wdzieczny za przesłanie mi jej na adres e-mail:tomol84@op.pl
Licze na szybką odpowiedz i z góry dziekuje
Mam stary magnetowid Thomson VPH6850G ale nie mam instrukcji obsługi.
Byłbym niezmiernie wdzieczny za przesłanie mi jej na adres e-mail:tomol84@op.pl
Licze na szybką odpowiedz i z góry dziekuje