Witam,mam problem z takim zagadnieniem :
Załóżmy,że mamy element 3-stanowy,na którego wejsciu mamy 1,na wejsciu sterujacym rowniez 1 (wyjscie aktywne).
Co sie stanie ze stanem wyjsciowym jesli na wej sterujacym pojawi sie 0 (element nieaktywny) - pozostanie tam jedynka czy pojawi sie 0?
I jak beda wygladaly zmiany stanu wyjsciowego jesli zamiast 1 bedzie 0 na wejsciu.
Baedzo prosze o pomoc, za wszelkie podpowiedzi z gory szczerze dziekuje.
Załóżmy,że mamy element 3-stanowy,na którego wejsciu mamy 1,na wejsciu sterujacym rowniez 1 (wyjscie aktywne).
Co sie stanie ze stanem wyjsciowym jesli na wej sterujacym pojawi sie 0 (element nieaktywny) - pozostanie tam jedynka czy pojawi sie 0?
I jak beda wygladaly zmiany stanu wyjsciowego jesli zamiast 1 bedzie 0 na wejsciu.
Baedzo prosze o pomoc, za wszelkie podpowiedzi z gory szczerze dziekuje.