logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy diody w migomacie zawsze obniżają napięcie z 59V do 29V?

Grzes38 28 Lut 2007 20:22 4400 3
REKLAMA
  • #1 3628991
    Grzes38
    Poziom 11  
    Posty: 19
    Ocena: 2
    Witam mam takie moze banalne pytanie moje trafo dwu fazowe od spawarki elektrodowe posiada na wyjsciu 59V zmienny po podlaczeniu diod napiecie stale wynosi juz 29 wolt czy potrzebne jest jeszcze jakies przewijanie jesli napiecie jest takie jak potrzeba w migomacie?czy diody zawsze obnirzaja napiecie az o tyle volt ?
  • REKLAMA
  • #2 3629210
    daduszeryf
    Poziom 28  
    Posty: 1088
    Pomógł: 114
    Ocena: 212
    Coś chyba nie tak spadek napięcia na jednej diodzie to około 0,7V na schottkigo 0,5V a u Ciebie trochę za dużo.
  • REKLAMA
  • #3 3647116
    romankacz
    Poziom 12  
    Posty: 47
    Pomógł: 5
    Ocena: 2
    diody są dobre, trafo się nie grzeje
  • #4 3715636
    Grzes38
    Poziom 11  
    Posty: 19
    Ocena: 2
    Juz doszedlem do tego dlaczego tak jest polaczenie diod nietakie zmienilem je i jest ok mig juz dziala dzieki za pomoc
REKLAMA