Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Karta kliencka. Jak sprawdzić czy działa?

01 Mar 2007 16:19 1716 8
  • Level 27  
    witam

wie ktos moze jak sprawdzic karte kliencka czy działa? bo niemam skąd pożyczyc takiej karty zeby sprawdzić inną. poniewaz posiadam jak trzeci tuner ferguson i od paru dni niemam na nim dostepu. na dwóch pozostałych pionieer i philips działa wszystko ok. gdy wloze orginalną karte bezposrednio do tunera to działa wiec wykluczam ze tuner zepsuty.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 11  
    Witaj za mało danych jaki spliter - jeśli to ten na układzie 16f84A to sprawdź czy w karcie klienta masz napewno układ : pic 16F628A bo taki jest do Fredków.
    Następnie sprawdż omomierzem czy masz wszystko na kabelku ok. czy nie ma gdzieś przerwy na końcówkach.
    POTEM sprawdź czy układ nie jest w karcie odwrotnie umieszczony.
    Jesli karta posiada przycisk reset sprawdź czy dioda nasplinterku zamruga jak go wciskasz.
    Na koniec sprawdź wsad w tym układzie wsad podam Ci na upload jeszcze dziś i podam linka..
    podałem na

http://upload.dvhk.pl/

Ceka w poczekalni na zamieszczenie pod nazwą 16F628A .zip...
    POZDRAWIAM GiGi7.
  • Level 27  
    wszystko chodzilo przez dwa miechy bez problem. jedno co mnie niepokoi to komunikat w ferdku "invalid smatr card". spliter na pic'u. a skad ty masz wsad do karty na ferdka? podobno jeszcze nigdzie nie jest dostepny. myslalem ze jest jakis sposób na sprawdzenie kart, np. wsadzenie jej do programatora i zczytanie lub cos podobnego. bo chyba bede musial zakupic nową:(
  • Level 11  
    Nie wiem co Ci powiedzieć wsad udostępniłem spec. dla Ciebie a ty się zastanawiasz.... Myśle że najlogiczniej było by abyś jeśli masz taki pic- jak opisywałem wcześniej abyś wsadził go w Jdm-a i programemem ic.prog sparawdził poprawność zapisanych danych. Poza tym myśle że pozostanie Ci jeszcze laminat do kontroli.
    POZDRAWIAM GiGi7...
  • Level 27  
    niemoge znalesc tego wsadu:(
  • Level 11  
    Czy do tego wsadu układ karty jest taki sam jak do 16f84A ?
  • Level 11  
    ja mam obie karty i układ jest ten sam. Tylko pice są inne
  • Level 20  
    Witam sprawdził ktoś ten wsad czy działa.