Mam prośbę, otóż nie wiem jak ustawic żebym mógł wysyłać mms w samych swoichw CXT70:cry: Szukałem nawet na ich stronie i aktywowałem sobie funkcję GPRS i MMS kodem *101*11*02#http://samiswoi.pl/u235/navi/31505
ustawiłem takie coś jak CSD(ponieważ pisało mi w komunikacie telefonu że błąd jakiegoś CSD czy coś takiego dla mnie to czarna magia) zgodnie z tym co było na stronie plusa. Chodziło tam o jakieś kody dial-up wszystko ustawiłem tak jak powinno być i dalej nie mogę wysyłac MMS.
Proszę was żebyście mi pomogli bo w telefonach to ja sie wogóle nie orietuje...
Z góry wielkie dzięki i prosiłbym o instrukcję krok po kroku
MICHGUR:D
ustawiłem takie coś jak CSD(ponieważ pisało mi w komunikacie telefonu że błąd jakiegoś CSD czy coś takiego dla mnie to czarna magia) zgodnie z tym co było na stronie plusa. Chodziło tam o jakieś kody dial-up wszystko ustawiłem tak jak powinno być i dalej nie mogę wysyłac MMS.
Proszę was żebyście mi pomogli bo w telefonach to ja sie wogóle nie orietuje...
Z góry wielkie dzięki i prosiłbym o instrukcję krok po kroku