logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Konfiguracja mms w Plus (sami swoi) w siemens CXT70

michgur 01 Mar 2007 20:12 2135 3
REKLAMA
  • #1 3632661
    michgur
    Poziom 17  
    Posty: 318
    Pomógł: 3
    Ocena: 8
    Mam prośbę, otóż nie wiem jak ustawic żebym mógł wysyłać mms w samych swoichw CXT70:cry: Szukałem nawet na ich stronie i aktywowałem sobie funkcję GPRS i MMS kodem *101*11*02#http://samiswoi.pl/u235/navi/31505
    ustawiłem takie coś jak CSD(ponieważ pisało mi w komunikacie telefonu że błąd jakiegoś CSD czy coś takiego dla mnie to czarna magia) zgodnie z tym co było na stronie plusa. Chodziło tam o jakieś kody dial-up wszystko ustawiłem tak jak powinno być i dalej nie mogę wysyłac MMS.
    Proszę was żebyście mi pomogli bo w telefonach to ja sie wogóle nie orietuje...:cry:
    Z góry wielkie dzięki i prosiłbym o instrukcję krok po kroku :D MICHGUR:D
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3632924
    diablogsm
    Poziom 12  
    Posty: 80
    Pomógł: 3
    Ocena: 1
    podaj nr tel wysle ci konfiguracje :D
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 3645462
    samii_9
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Pomógł: 1
    a nie moglbys na forum podac tej konfiguracji bo tez bym potrzebowla:D
  • #4 3653973
    michgur
    Poziom 17  
    Posty: 318
    Pomógł: 3
    Ocena: 8
    Napisz E-mail'a do diablogsm'a on wyśle ci kilka sms'ów. Następnie gdy otrzymasz smsy wpiszesz pin jakiś tam nie pamiętam jego nazwy ale diablogsm da ci dokładne instrukcje:D Polecam go bo to naprawdę profesjonalista:D
    Pozdrawiam michgur:D
REKLAMA