Witam, trafiła do mnie motka a835, z wyrwanym gniazdem ładowania, gniazdo już mam, ale motka ma jeszcze wyrwane dwa piny od ładowarki, ma moze ktoś jakoś solucje??
z góry dzięki
z góry dzięki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam