Witam,
pralka kończy cykl pełna wody.
Jednak mogę ja usunąć gdy obniżę szlauch wsadzając do kratki.
Natomiast probując ponownie ustawić cykl na samo odwirowanie lub drugi cykl to wylewa wodę zalewając łazienkę.
Szlauch nie zagięty, pralka pobiera wodę, filtr sprawdzony czysty.
Czy to że bęben po zakończeniu jest odwrócony do góry dnem jest spowodowane tylko tym ze zostaje w nim woda? - proszę wybaczyć że zadaje to pytanie ale nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie jeśli nie to proszę je zignorować.
Musze sie z tym uwinąć bo wkrótce mam wyjazd a sterta ciuchów rośnie.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
pralka kończy cykl pełna wody.
Jednak mogę ja usunąć gdy obniżę szlauch wsadzając do kratki.
Natomiast probując ponownie ustawić cykl na samo odwirowanie lub drugi cykl to wylewa wodę zalewając łazienkę.
Szlauch nie zagięty, pralka pobiera wodę, filtr sprawdzony czysty.
Czy to że bęben po zakończeniu jest odwrócony do góry dnem jest spowodowane tylko tym ze zostaje w nim woda? - proszę wybaczyć że zadaje to pytanie ale nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie jeśli nie to proszę je zignorować.
Musze sie z tym uwinąć bo wkrótce mam wyjazd a sterta ciuchów rośnie.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.