Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Glosnik do subwoofera do 300 zl

karolkarolkarol90098 08 Mar 2007 22:11 1740 26
    karolkarolkarol90098
    Level 10  
    glownie zastanawiam sie nad JBL GTO 1202D 300w Rms i lanzar max 12 275w rms jednak moge rozwarzyc inne propozycje prosze o podpowiedz bo nie wiem co robic a za bogaty nie jestem wiec chcialbym dobrze wydac kase jak wiele osob na tym forum. dzieki pozdrawiam
    bbartasswlkp
    Level 31  
    jaki masz wzmacniacz i jakiej muzy słuchasz oraz jakie masz auto ??
    qscgu
    Level 34  
    GTO sobie daruj. Jesli lubisz w miare szybki bas i głośno to mozesz wziasc lanzara ale to jeszcze podaj nam jaki masz wzmacniacz.
    kivlov
    Level 26  
    infnity, hertz, pioneer, lanzar
    B_A_R_T_E_K_120
    Level 25  
    Posiadam Max12 wiec moge powiedziec jak sie prawuje w jakiej muzie :) a tak poza tym ten głosnik jest uniwersalny dobrze sprawuje sie w wolnym bicie jak i w szybkim tzn jak narazie słuchalem na nim rcka czarny hh house trance techno dance hardcore tez łądnie sie zbiera

Dodano po 1 [minuty]:

kivlov za pomocny nie byles :) zapodaj moze jakimis konkretnymi modelami do 300zł :) i jakimis wrazeniami :)
    kivlov
    Level 26  
    a prosze bardzo infinity ref 1250, pioneer 306c (do techno nie za bardzo), hertz es 250 lub 300, lanzar max12
    B_A_R_T_E_K_120
    Level 25  
    o jakies konkrety :) ja obstaje za Max12
    kondzio1717
    Level 20  
    Infinity gra najwieksza kultura.. Max 12 dobry jak za te pieniadze..

Wybor nalezy do Ciebie czy chcesz troche lepsza jakosc za 100zl wiecej czy obstajesz przy Lanzarze za 250zl.
    karolkarolkarol90098
    Level 10  
    wzmacniacz mam blaupunkta tha 280 1x 240 rms a muza to glownie techno hause i hh wzial bym sobie lanzara ale nie wiem jak sobie radzi z wolnym bitem i czy potrafi niezle zabuczec i potrzasc kiedy trzeba?
    qscgu
    Level 34  
    bez odpowiedniej budy nie potrafi... lanzar jest niestety w miare szybki i zabuczec nie potrafi. jesli chcesz cos nastawionego na wolny bit i trzęsienie to weź ALX 122SP.
    bbartasswlkp
    Level 31  
    również polecam tego boschmanika cena za niego to 200zl

Glosnik do subwoofera do 300 zl
    maciej_mi
    Level 18  
    Ja tez bym byl za tym alx'em i wbrew pozorom wystarczy mu narazie te 240W. Moj dostaje tez cos kolo tego i juz potrafi niezle zatrzas (dach od garazu ostatnio drżal nawet :D )
    crazy_88
    Level 42  
    Myślę że ten bm to najlepsza alternatywa w przystępnej cenie:)
    karolkarolkarol90098
    Level 10  
    a co powiecie na taki wynalazek DIBEISI 2400W SERIA HIGHBASS
    crazy_88
    Level 42  
    poziom alpharda i voice krafta
    wojtus87
    Level 21  
    crazy_88 wrote:
    poziom alpharda i voice krafta

Voice kraft'a na pewno ale Alphard ma kilka udanych głośników! :D
    tomito001
    Level 12  
    wez ta padline i ciesz sie badem hehe

Dodano po 1 [minuty]:

a tak na serioto bieRz lanzarka max12
    crazy_88
    Level 42  
    Ewentualnie magnata xprees 12'' jest tani i dość solidny.
    maciej_mi
    Level 18  
    Gdzies w sklepie internetowym jest nawet w promocji za 150 zl poszukaj dobrze.
    lukasz3004
    Level 15  
    a ja bym ci polecil bsw124-II oczywiscie jest to ravemaster i w tej cenie jest najlepszy albo jesli lubisz zatrzesc naprawde mocno to lanzara ale to 240wat to dla niego zamalo mosisz szukac czegos slabszego takiego jak ravemaster a to jest naprawde dobry glosnik w pelni polecam!!!!
    andrzej45w
    Level 1  
    jestem uzytkownikiem pioneer ts-w306c jestem z niego bardzo zadowolony wygląd wysmienit z i bez orginalnej maskownicy choc polecił bym tez pionka tylko tego z podwójną cewka o oznaczeniu ts-w306dvc :-)
    crazy_88
    Level 42  
    a po co dwucewkowy?jesli ma być jeden głośnik to biesz jednocewkowego bo będzie łatwiejszy w napędzie
    tony_tr
    Level 22  
    lukasz3004 wrote:
    a ja bym ci polecil bsw124-II oczywiscie jest to ravemaster i w tej cenie jest najlepszy albo jesli lubisz zatrzesc naprawde mocno to lanzara ale to 240wat to dla niego zamalo mosisz szukac czegos slabszego takiego jak ravemaster a to jest naprawde dobry glosnik w pelni polecam!!!!

Jak wiadome wszem i wobec ten lanzar ma 275rms, więc czy 240rms (zakładam prawdziwej mocy) bedzie rzeczywiście mało?
    User removed account
    User removed account  
    ..::MISIEK::..
    Level 13  
    do lanzara polecają tylko Carpoewea ...
    B_A_R_T_E_K_120
    Level 25  
    Tylko Carpowera bo jest w tej cenie prawde mowiac bez konkurencyjny cena do jakosci i mocy i sprawdzony