Zreanimowałem koleżance stary komputer gdzie mysz jest podłączana do portu Com.Mysz jest bez rolki i troche to wkurza.Chciałbym przerobić mysz z rolką która ma wtykę PS/2 na COM aby można było podłączyć do tego komputera.Ma ktoś może schemacik takiego przejścia?Mogę uciąć wtykę PS/2 i przylutować przewody do wtyki COM.Nie wien tylko jak poprowadzić połączenia.