Mam pytanko czy ktoś z kolegów może mi powiedzieć jak dobrać sie do mojego radyika .jest zakodowane i nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamSławomir Warso napisał:narpiew odczytaj zawartość pamieci 24C01 smd i podeslij bina na forum to coś porazimyMam pytanko czy ktoś z kolegów może mi powiedzieć jak dobrać sie do mojego radyika .jest zakodowane i nie mam pojęcia jak sie do tego zabrać