Witam
Kopiarka jak w temacie sprowadzona z Niemiec. Wstawilem do klienta i zrobila kilka tysiecy - nastepnie wyrzucila kod E007-01. Folia byla sciagnieta na jedna strone, ale uklad rozebralem i ja poprawilem. Popracowala kilka dni i znowy ten kod. Czujnik nie jest zablokowany, folia nie jest uszkodzona ani nie ma problemiow z napedem. Przebieg 80 000 kopii. Czy mieliscie podobne problemy?
Kopiarka jak w temacie sprowadzona z Niemiec. Wstawilem do klienta i zrobila kilka tysiecy - nastepnie wyrzucila kod E007-01. Folia byla sciagnieta na jedna strone, ale uklad rozebralem i ja poprawilem. Popracowala kilka dni i znowy ten kod. Czujnik nie jest zablokowany, folia nie jest uszkodzona ani nie ma problemiow z napedem. Przebieg 80 000 kopii. Czy mieliscie podobne problemy?