mam problem z radiem kupiłem uszkodzone radio dałem je do naprawy i jakiś czs chodziło ale teraz jak włoncze radio to pisze na wyświetlaczu cd eject i gdy próbuje włożyć płyte to wciągnie ją do połowy i wyżuca lub zatrzyma się na połowie i nic się nie dziej a nieraz zaczyna piszczeć i nic musze wyłączyć radio roskręciłem radyjko i próboiwałem stykać sensory i ras mi się tak udało że wciągnoł płyte i zaczeło grać ale jestem pewien że to nie wina sensorów bo wymieniałem je i nic i jeszcze chciałbym się zapytać kupiłem drugi mechanizm od innego modelu jvc KDS7R i też nic byłbym wdzięczny gdybyście mi pomogli z góry dzięki