Witam
Szukam pomocy w naprawie tv.. od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać sie jakieś zakłócenia na obrazie coś w rodzaju firanki
czasami zielona czasami fioletowa.... teraz mam stały efekt czyli na ekranie jest przewaga koloru zielonego i niebieskiego... poczytałem troszkę o tym chassis na forum i stawiam na FEATURE BOX wymontowałem go wymieniłem kondensatory 220uf/35V ale efekt nadal taki sam .... czekam ja jakieś sugestie i z góry dziękuje za pomoc
Szukam pomocy w naprawie tv.. od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać sie jakieś zakłócenia na obrazie coś w rodzaju firanki