Witam.
Ma ktoś do sprzedania moduł do w/w pralki?
Stary został zalany wodą, nie do zrobienia (uszkodzony kontroler).
A w serwisie ładne pieniądze kosztuje, tak więc się nie opłaca kupować.
Jak coś to proszę o kontakt.
Moderowany przez skryn: Przeniosłem z AGD.