logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Moduł do pralki Bosch Maxx WFL1200. Poszukuje.

killer 28 Mar 2007 13:01 2025 1
REKLAMA
  • #1 3727001
    killer
    Poziom 19  
    Posty: 450
    Pomógł: 15
    Ocena: 17
    Witam.
    Ma ktoś do sprzedania moduł do w/w pralki?
    Stary został zalany wodą, nie do zrobienia (uszkodzony kontroler).
    A w serwisie ładne pieniądze kosztuje, tak więc się nie opłaca kupować.

    Moduł do pralki Bosch Maxx WFL1200. Poszukuje.


    Jak coś to proszę o kontakt.

    Moderowany przez skryn:

    Przeniosłem z AGD.

  • REKLAMA
  • #2 3729291
    pubmarcopolo
    Poziom 11  
    Posty: 37
    Pomógł: 1
    Ocena: 15
    Witam cos bym mial ile ma obrotow wirowania?
    Posiadam bardzo dyzo czesci do nowych pralek.
    pisz na maila bo czesto nie jestem na elektrodzie,
    pubmarcopolo(_at_)wp.pl
REKLAMA