Problem jak w temacie.
Moja K700i podlaczam celem zdjecia simlocka. MamHWK killerea 2.1b, UFS Suite 3.01. Wszstko zainstalowane. HWK działa. W momencie wybrania modelu i uruchomieniu GO, telefon zostaje wykryty i zostają ściągana o nim informacje. Gdy już wszysto się zrobi, to na chwilke uruchamia się mi mozliwosc operacji na telefonie i natychmiast sie program rozlacza z nim. Niestety ta chwila jest zbyt krotka zebym mogl cos zrobic.
Co moze byc nie tak??
Moja K700i podlaczam celem zdjecia simlocka. MamHWK killerea 2.1b, UFS Suite 3.01. Wszstko zainstalowane. HWK działa. W momencie wybrania modelu i uruchomieniu GO, telefon zostaje wykryty i zostają ściągana o nim informacje. Gdy już wszysto się zrobi, to na chwilke uruchamia się mi mozliwosc operacji na telefonie i natychmiast sie program rozlacza z nim. Niestety ta chwila jest zbyt krotka zebym mogl cos zrobic.
Co moze byc nie tak??