Witam posiadam zasilacz ATX 300W problem jest taki że w lini zasilania +12V dostaje przy pracy jałowej 11.3V czym to może byc spowodowane ?? zaś linia +5V daje trochę za dużo bo aż 5.4V ale to jest pomijalne bo przy obciążeniu napiecię spadnie
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam